Gribām iepazīt jūs ar trīs dzērieniem no Itāļu piegādātāja TOSO SPA ko mēs parstavjām Latvijas tirgū.

Toso Asti Festoso DOCG 7% – smalks un elegants dzirkstošais vīns, ideāls, lai atzīmētu jebkuru priecīgu notikumu. Maigi salds, aromātisks, augļu un ziedu dzirkstošais vīns no Itālijas ar mērenu spirta saturu, ar smalku dzirksti un ilgstošu pēcgaršu. Vīns ražots no baltas vīnogu šķirnes Moscato un tam piemīt dzeltena salmu nokrāsa.

Lielisks aperitīvs, kā arī labi sader kopā ar augļiem, konditorejas izstrādājumiem un citiem desertiem.

Pasniegšanas temperatūra: 6-8 °C.

Toso Fragolino Rosso 7% – gāzēts vīna dzēriens tiek ražots kombinējot dažādus vīnu veidus no ‘’fosa’’ (savvaļas) šķirnes vīnogām, kas piešķir zemeņu aromātu un garšu. Lielisks aperitīvs, kā arī pasniedz kopā ar desertiem vai kokteiļos.

Pasniegšanas temperatūra: 6-8 °C.

Vermuts Toso Bianco apvieno bagātīgu baltvīna un meža garšaugu aromātus. Smalka zeltaina krāsa un garša ar nelielu rugtumu piešķir dzērienam īpašu šarmu.

Toso Bianco ir ražots saskaņā ar izsmalcinātu seno itāļu meistaru recepti. Tradicionālo dzērienu ir ieteicams lietot gan tīrā veidā, gan kokteiļu pamatnes vietā. Vermuts ir ideāls aperitīvs un lieliski sader ar jebkuru ēdienu. Pirms lietošanas dzērienu ieteicams atdzesēt līdz 8-10 ° C.

Kompānija TOSO savu darbu sākusi jau 1910. gada un kopš tā laika ievero vienu principu: “Tikai ar darbu nepietiek, lai savāktu labu augļu ražu. Darbā ir jāpielieto zināšanas , uzmanība un precizitāte”. Tas ir stils, ko atbalsta ”Toso māja”, sākot no vīna dārza līdz pagrabam, no fermentācijas līdz pudelēs pildīšanai. Visas aktivitātes tiek plānotas un uzraudzītas. Tas ir nepieciešams lai srukturētu darba procesu un ar to pašu sniegt klientam izcilu kvalitāti un drošību. Toso komanda strādā ar visu cieņu pret klientu, saviem darbiniekiem un apkartējo vidi.

Daudzus gadus Toso SpA ir aktīvi samazinājis ražošanas darbību radīto vides piesārņojumu: Toso uzskata, ka rūpes un cieņa pret teritoriju, īpaši pret brīnišķīgajiem kalniem, kas ir apkart uzņēmumam, ir uzņēmuma galvenais mērķis, kas arī palīdz izaudzēt kvalitātīvas vīnogas.

 

 

SIA “Berlat Trading”

07.09.2020.